Tapimas ambasadoriumi – tai savo miesto atstovavimas ir parodymas, kad didžiuojiesi būdamas Šilutiškiu, nori skleisti gerąją žinią apie savo miestą, padėti surasti investuotojų, aktyviau įsitraukti į regiono vystymą. Kaip ambasadorius galėsite ne tik konsultuoti, teikti idėjas savo regionui, bet taip pat burti globalių šilutiškių bendruomenę šalyje, kurioje gyvenate, ir kitaip garsinti savo gimtąjį kraštą.

Nori tapti ambasadoriumi?

Užsiregistruok ! 

Rūta Žičkienė

Išsilavinimas: studijavo Žemaitijos kolegijos Telšių menų fakultete ir įgijo profesinį mokytojo, aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą. Specialybė – muzikos pedagogika, specializacija – etninė raiška.
Ikimokyklinio ugdymo pedagogė pastaruosius 10 metų gyvenanti Stokholme, Švedijoje. 2017 – 2018 metais vadovavo programos Nordplus Junior mokytojų iš Švedijos, Lietuvos ir Estijos darželių mainų projektui – „Learning bridges over the Baltic sea“. Aktyviai dalyvauja Stokholmo Lietuvių bendruomenės veikloje. 3 metus dirbo Stokholmo lituanistinėje „Saulės“ mokykloje kaip mokytoja, o šiuo metu jau 3 – čiai kadencijai išrinkta Stokholmo lietuvių bendruomenės pirmininke.

Rita Kundrotaitė Šilas

Rita gimė ir augo Šilutės mieste. Ji muzikos mokytoja, atlikėja ir keturių vaikų mama. Rita ankstyvojo Muzikinio Ugdymo „Boružiukų muzika“ mokyklėlės vadovė, Airijos vaikų ir moksleivių festivalio – konkurso „Skambėk, skambėk lietuviška daina“ iniciatorė ir organizatorė taip pat Airijos lietuvių folkloro ansamblio „Lietuviškas Dobilas“ vadovė.